| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey,fetelor am inceput sa vorbesc cu un baiat la telefon mai mult si eu nu stiu despre ce sa vorbesc cu el....nu prea gasesc motive, nu stiu cv sa vorbesc cu el! ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| forever4u a răspuns:

Incearca sa ii povestesti ce ai facut azi, ce prostii faceai cand erai mica...nustiu dar daca nici asa nu stii despre ce sa vorbesti mai bine o lasi balta ca nu aveti nimic in comun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu se poate să nu găseşti tu nici un subiect de discuţie, discutaţi despre voi doi, despre ştiu şi eu ce-ai mai făcut.
Te pup!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Gasiti voi ceva despre ce sa vorbiti! Nu stim despre ce vorbiti si ce e intre voi! Fiecare gaseste un subiect de vorba!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Pai da-le numarul lui de telefon.alt fel cum pot sa te ajute fetele?

| CuOrE23 a răspuns:

Intreaba-l toate nebuniile
fa din conversatie o joaca
ce culori ii plac
pe unde a calatorit,
care a fost ce-a mai dura intamplare din viata lui / cea mai amuzanta.
care a fost cel mai bun lucru facut de el
ce zodie e
daca ii place fotbalul
daca ii place natura
daca ii place linistea sau nebuneala
cum ar arata fata visurilor lui, ce conditii ar trebui sa indeplineasca aceasta
si chestii asemanatoare, sper ca te-am ajutat
FUNDA?
te pup
o seara buna