| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Va maritati iar sotul va marturiseste in noapte anuntii ca nu va mai iubeste si ca vrea divort, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Maraa345 a răspuns:

Fericirea se citeste pe chipul tau.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se va ajunge la nunta, in acest caz, ca nu-i nimeni prost sa cheltuie gramezi de bani cu nunta, ca apoi sa mai cheltuie gramezi cu divortul.
Intrebarea ta pare fara logica!

| Sofer a răspuns:

De preferat spui de la început ca "ne despărțim" și nu mai ajungi la nunta unde bani cheltuiți degeaba. Numa oameni ce se iubesc cu adevărat fac pasul spre căsătorie.

| Mayhem666 a răspuns:

Astea-s hartiile, uite, semneaza-le.

| Strwberrs a răspuns (pentru Mayhem666):

Banuiesc ca esti ironic. :/ O femeie n-ar face asta si s-ar termina totul cu scandallaughing

| Goete a răspuns:

Spunem sotului ca si noi am facut nunta doar pentru bani si jumatatea din averea lui, apoi chemam doi stripperi pentru restul noptii

| LordCristobal a răspuns:

Păi îți dai seama dacă ești fata îi dai bărbatului o palmă sănătoasă peste fata fara sa te mai gândești plus o înjurătură de zile mari.

| Strwberrs a răspuns:

Îi spun sa fuga acasa la mami lui si sa se casatoreasca cu ea pentru toata viata.
Si o palma, bonus.
Si toti banii stransi...la mine.

| Sorinelz1 a răspuns:

Dumneata ai imaginație.