| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, ati accepta ca iubitul vostru sa plece intr-o escapa de weekend cu tovarasii lui burlaci?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu au încotro. Trebuie sa accepte sa îl lase sa meargă cu tovarășii sa petreacă în weekend.

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Apoi ce treaba are capra cu varza in afara faptului ca varza este mancata de capra? Culca-te ca maine te ia sefu la o cafea ca are o dilema cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| dragodana a răspuns:

Salut!
Da.Cum eu am nevoie de timpul meu singura cu fetele si el are nevoie de timpul lui singur cu baietii.
Am incredere in el ca nu ma v-a insela.Dar daca o sa faca "ceva"-atata timp cat eu nu aflu, este ok.

| Roxette909 a răspuns:

As accepta desigur, dar sa fiu sigura ca este doar o escapada