| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, atunci cand sunteti intr-o relatie cu un baiat dar el pe facebook-ul lui are trecut la status relationship: single, cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa nu scrie faliment asta conteaza

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

In ziua de azi nu prea mai gasesti la oameni,, single" pe fb, eu am setat sa nu vada nimeni. Ori au amandoi intr-o relatie, ori nu au nimic

| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa stie toata lumea de voi, e mai frumos sa fie secret, sa se gandeasca toti " oare astia sunt impreuna sau nu? " misterul atrage in ziua de azi, sfatul meu? pune ti si tu la status tot singura si nu mai vb despre relatia ta cu el. nu zic sa l ignori. Cu el te comporti normal, cand te intreaba cineva de el, raspunzi normal, dar in rest tu nu l aduce in discutie. mi a mers mereu..in maxim o luna ai relatia postata

| Teodorescu_Ioana_1997_uIf3 a răspuns:

Ili intrebi de ce iar daca nu a facut-o din greseala te desparti de el.