| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, care aveti relatii cum va impacati cu gandul ca iubitul vostru a iubit-o pe fosta ca un nebun iar pe voi nu va va iubi asa mult pentru ca doar cu ea a atins apogeul iubirii?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Trebuie sa se împace ca nu au încotro. Ca fiecare a iubit pe cineva în trecut mai mult de cât ar iubi acum în prezent. Toate lucrurile astea te schimba.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil de crezut asa ceva, odata ce pe aia a lasat-o/ parasit-o dar el este acum cu mine.

| Maraa345 a răspuns:

Ete na! Prostii.