| Adi0912sa a întrebat:

Hey fetelor ce daruri veti oferi iubitilor de 14 februarie, vreau citeva idei pentru a-mi surprinde iubitul cit mai frumos. Baieti, ce a-ti dori sa primiti, ce va este pe plac cu prilejul acestei sarbatori happy

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iubitii vor sex oralwinking

| ywar a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun cadou pentru tine ar fi o carte de gramatica... Spun asta pentru ca am vaga senzatie ca esti o semianalfabeta de clasa mondiala, dar tu o arzi de ce nu cu 14 februarie.

| Adi0912sa explică (pentru ywar):

Stii, nu m-ai fascinat deloc cu critica. Din cate stiu eu un campional al zilei nu corecteaza toate greselile gramaticale, ci da unele sfaturi potrivite pentru cei ce au nevoie de ele. Si nu gramatica mea era importanta aici, ci un ajutor... sorry dar critica ta e de nimic, campionule.

| ywar a răspuns (pentru Adi0912sa):

Cum te imbraci, cum vorbesti, cum scrii, cum intretii o conversatie, ce scoti pe gura sunt toate carti de vizita pe care le afisezi celor din jurul tau. A scrie totdeauna corect, inseamna a te respecta pe tine. Si inca ceva, nu sunt dispus sa primesc lectii de viata de la o pustoaica cu cas la gura. Realizeaza ceva in viata asta, dovedeste ca esti un om integru - nu spalat pe creier si in turma - a se citi mizeria de sarbatoare Valentine's Day. Poti sa imi spui si mie ce reprezinta pentru cultura romaneasca ziua de 14 februarie? Avem noi crestinii in calendar vreo sarbatoare care se numeste Valentine's Day. Valentine's Day este o sarbatoare comerciala care da posibilitatea unor oameni foarte inteligenti sa se imbogateasca de pe urma proastelor ca tine si care e motiv de co-ta-ia-la! Atat faci pe 14 februarie. Iubirea ti-o cultivi cu fiecare zi, cu fiecare clipa. Asa ca fascinatia ta cu ziua de 14 februarie baga-ti-o matale in poponet ca sa nu isi bage altii altceva.

| Adi0912sa explică (pentru ywar):

Pfff de fapt nu te-am intrebat lucruri despre cultura ta romaneasca si despre sarbatorile tale crestine. In poponet baga-ti tu toata informatia asta superficiala de care nicidecum nu aveam nevoie. Iar daca tu mergi in pas doar cu sarbatorile crestine apoi mergi in continuare. Sa inteleg ca 8 martie si celelalte sarbatori care nu sunt in calendarul crestin sunt la fel sarbatori comerciale si dau ''posibilitatea unor oameni foarte inteligenti sa se imbogateasca de pe urma proastelor si care e motiv de co-ta-ia-la''? big grin big grin las-o balta crestinule.

| ywar a răspuns (pentru Adi0912sa):

Ah, avem replici. Tropaie hormonii?

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Sex, bautura, si un oral la culcare si la trezire