| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum ati reactiona daca ati fi internate in spital iar un brancardier sexos v-ar face ochi dulci cand intra in tura de noapte? V-ati avanta intr-o asemenea aventura?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Sex pe patul din salon. Trasa de par și scoasa cu capul pe geam.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi place ai imaginatie buna, cum e asta, invitatie la hiv

| Catrice a răspuns:

Daca dai de unu' sexy...e minunehee hee

| kinkylady a răspuns:

As zice ca esti putin bolnav cu asemenea imaginatie. Nici un brancardier nu ar face asa ceva, daca tine sa-si pastreze postul.
Dar daca tot insisti, pacienta se afla acolo din cauza unei suferinte, nu de placere, deci ineptia asta o vezi doar in filme xxx.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru kinkylady):

Prietena viata bate filmele porno

| Idcjustidk a răspuns:

Doar femeile slabe din luat de vedere emoțional fac asta, dar în cazul meu, nu.