| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand iubi va cheama la el pe weekend la el sa mancati pizza, iar in momentul in care vine pizza va cere bani pe ea sa platiti jumtatate?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Doar un sclav al sotiei plateste nota jumi juma, asta e parerea mea laughing.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scot banii, platesc, mananc pizza si plec happy
Ca de primit sex... primeste, doar daca plateste!

| Sofer a răspuns:

Pai asa e corect. Jumi juma.

| Eireann a răspuns:

Platesc. Dar il pun si pe el la plata fiindca daca am venit la el nu am vent cu mana goala - inainte sa locuim impreuna mereu cand veneam la el aduceam mereu vin sau bere, ciocolata, alune, popcorn, suc, cafea, gogosi - depinde si el ce vroia si la ce magazin opream pe drum spre el. Deci scot bonul si ii zic sa faca calcule daca vrea sa fie 50/50.

| Marius2001Pop a răspuns:

Scoate banii si plateste jumate. Mi se pare normal sa se imparta banii pe mancare laughing

| Dodo1995 a răspuns:

Mi se pare normal chiar foarte normal! Intr o. Relație se face 50-50