| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Ieșiți la întâlnire cu un băiat și în momentul când vine chelnerul cu nota de plata, băiatul se pierde, începe sa transpire, se fastaceste și se preface ca iei caută disperat portofelul, chelnerul isi da ochii peste cap și se gândește cât de penibil e băiatul iar la final băiatul spune ca și-a uitat portofelul și va roagă pe voi sa plătiți. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ce dreak să faci, plătești dar ulterior decontezi apoi doar fifty-fifty sau totul el la următoarea (dacă o mai fi...)

1 răspuns:
| iulia0514 a răspuns:

Plătesc eu dacă am banii la mine dacă nu ma duc la manager și îi povestesc cât de bun spălător de vase e iubitul meulaughing