| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cand va cheama iubi la film la el acasa si in timpul filmului mergeti la baie si gasiti acolo pe uscator chilotii lui rupti cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Stegman a răspuns:

Mai Verginica vaca grasa, nunai de şotii te ţii. Cati ani ai?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Stegman):

| Stegman a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ok. Nultumesc. Esti enervant dar si comic prin intrebarile tale. Oricum cred ca 70% sunt doar inventate. Bafta

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A fost o nevastuica nervoasa in baie.

| Freya1 a răspuns:

Mama,cum naiba sa te gândesti la asta laughing.
În primul rând nu cred ca daca ar vrea o relație cu o fata si mai ales intimă ar mai avea în garderoba chiloți rupti decat daca e un boschetar.

| Mortimer2020 a răspuns (pentru Freya1):

Poate ia rupt cu alta laughing laughing laughing laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mortimer2020):

laughing

| Sofer a răspuns:

Nu mai fiți hateri!
Depinde de fata. Ori îl arunca la gunoi sau îl ia la întrebări la ce lupte cu femei s-a expus dezbracanduse repede de ii s-au rupt chiloții.

| SG1995 a răspuns:

O chestie, de ce doamne iarta ma, ar pastra cineva chiloti rupti? Adica n-are bani sa-si cumpere chiloti sau?

| Paulyka36 a răspuns:

Se poate face cumva sa dispară personajul asta de aici că numai întrebări idioate are.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Paulyka36):

Da ai optiunea sa ma ignori