| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când iubitul vostru va propune sa va mutați la el dar punctează următorul aspect "auzi, da sa nu iti închipui ca ne vom căsători, asta e de proba"? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Mai terminat bossrolling on the floor)) rolling on the floor)) rolling on the floor))

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu asa se vorbeste despre mutat impreuna sau casatorie.

| LordCristobal a răspuns:

Iti dai seama ca fata se despart imediat de acel baiat.

| blackann a răspuns:

Pai e de proba mutatul ca sa vada daca are sens si casatoria, bro

| Continchiscontsters a răspuns:

Sunt uni frate nenorociți care le face asa

| ILoveBlackCats a răspuns:

Foarte nasol in gândul meu, calma pe dinafară. Dupa care care ii dau papucii. Simplu de spus, dar greu de facut.

| prettymia a răspuns:

Esti doar de cateva seri, nu vede nimic stabil cu tine, te vrea doar pentru sex. Un om care vede un viitor cu tine, nu ar putea sa iti spuna asa ceva.