| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când iubitul vostru va spune ca nu veți ieși în oraș pentru ca e ocupat sa meargă cu mami la cumpărături?

Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Ai descris un ageamiu laughing nu prea sunt atrase fetele de tipul ăsta de băieți.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Alta intrebare stupida? Macar ofera un context. A stabilit iubitul asta ipotetic ca va iesi cu prietena sau cu mama in acea zi/ora? Raspunsul depinde de intrebarea asta.

Le mai si pui pe toate la dragoste si sex, desi nu la aceasta categorie se incadreaza.

| Sofer a răspuns:

Nu ii spune. Îi spune că nu poate astăzi că trebuie să facă niște cumpărături pentru părinți lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine. Ies singura. Better like this.

| Allhambra a răspuns:

Reacționez pașnic, pentru că nu poate face chestia asta decât o singură dată. laughing