| Sportacus123 a întrebat:

Fetelor, cum reacționați atunci când iubitul vostru de 40 de ani vă spune că se uită pe Cartoon Network?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa fie unul agresiv si rece, mai bine amuzant si uitandu-se la desene, dar sa se ocupe si de femeie!

5 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Si eu si sotul avem 40 de ani si, chiar aseara, ne-am uitat cu copiii la desene animate. Crezi ca i ceva gresit?

| TheGentleman a răspuns:

Eu chiar îmi doresc să revină Dexter's Lab (să ne reîndrăgostim de știință), PowerPuff Girls, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack, Flintsones & Jetsons și multe asemenea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând că nu am iubit. laughing
În caz că aș avea și s-ar uita la Scooby Doo, as trece și eu langa el sa vizionam împreună.hee hee

| Celestina003 a răspuns:

Aa crede ca e o glumă făcută de el.

| kenttdi a răspuns:

Nu prea cred ca mai ai iubit la 40 de ani laughing