| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand va taiati la deget iar cand mergeti la farmacie cu iubitul vostru sa va cumpere plasturi el nu vrea sa va cumpere pentru ca e prea zgarcit sa dea 2 lei pe un plasture mic?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Daca ajung sa stau la mana lui pentru 2 lei ...insemna ca mi-am ratat grav de tot viata

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi cumpar singura, si-l trimit afara din farmacie, sa ma astepte ca un caine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla nu e iubit, nici măcar amant, sau al zecelea amant laughing

| Anaelenamariajffff12345678 a răspuns:

Schimba-l vorbesc serios