| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când va uitați cu iubitul la un film și apare o fata sexy și observați ca iubitul vostru are penisul sculat și pantalonii umeziți?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Ufff... eu nu sunt fata dar de cand am vazut filmul Emanuelle cu iubita mea, il stiu pe de rost... mi-l pune in fiecare seara si abuzeaza de mine, se pune peste mine si da si da si da!
Ma gandesc sa o dau pe mana politiei pentru abuz in serviciu, zic in sex...

6 răspunsuri:
| iulia0514 a răspuns:

Ca femeie nu poți face altceva decât sa profiți de situațiehappy

| Hammurabi a răspuns (pentru iulia0514):

laughing... nota 10.

| iulia0514 a răspuns (pentru Hammurabi):

Mulțumesc, mulțumesclaughing

| vodami92 a răspuns:

Ii confisca penisullaughing si il i-a ea!

| 269m969 a răspuns:

Inseamna ca inca duce si nu-i mort

| pickleliciousx a răspuns:

Tai viermele