| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când mergeți cu gașca la cabana și acolo faceți cunoștință cu o fata mai superba și sexy decât voi și observați ca iubitului vostru i s-a ridicat penisul și s-a umflat în timp ce vorbea cu ea?

Răspuns Câştigător
| Gobanu a răspuns:

Eu zic sa i-o sugi tu prima ca poate i-o suge aia si o sa ii plac mult de ea.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii propun sa mergem iute in dormitor... sa-l dezumflam laughing

| Hammurabi a răspuns:

Păi tu crezi că dacă ai o iubită nu te va mai excita absolut nimic altceva pe lumea asta? laughing
E o reacție instinctuală pe care în tinerețe nu prea o controlezi, ci doar pe parcurs ce capeți experiență.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Valeleleu frate mi-a fost dor de tine

| Goete a răspuns:

Pai, nevasta-mea s-a bucurat ca nu e mort
Si de atunci cheama mereu fata asta sa porneasca motorul laughing

| iulia0514 a răspuns:

Ce sa fac asta e ce e frumos și Dumnezeu ii placehappy aștept sa ajungem în camera închid ușa și-mi întreb bărbatu dacă e curios cum ar arăta domnișoara în cauza fără parlaughing

| pickleliciousx a răspuns:

Il arunc in oala cu ciorba noapte buna

| badalasamaodata a răspuns:

Faceti gangbang sper ca te am ajutat!