| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand vedeti ca in pozele de la cununia civila, iubitul vostru are un zambet fals si o privire dubioasa?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Ne dam seama ca nu i-a placut fotograful happy

4 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Nu toata lumea se bucura de atentie si de poze, de la emotii de la oboseala nu poti sa ii sari omului in cap ca a facut cununia din obligatie sau ca nu te iubeste. Probabil si eu ca fata as avea un zambet fals, desi in suflet ar fi petrecere, urasc sa fiu in centrul atentiei si sa zambesc la comanda.

| Violleta2022 a răspuns:

Este irelevant, ca nu poti sa ai cataloage cu privirile iubitului ca sa le clasifici dupa zambet fals sau dubios.

Te-ai uitat vreodata in oglinda cand erai obosit?
Uita-te si incearca sa zambesti... si spune-ne si noua cum arati!
Nu-i asa ca zambetul arata ca o grimasa?

| Sofer a răspuns:

E inevitabil. Acei oameni nu se insoara de bucurie.

| vodami92 a răspuns:

Oricum oamenii aceia nu se insoara de bucurie sau chiar de fericire! e o decizie luata in pripa mai mult!