| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand vedeti pe Facebook poze cu iubitul vostru impreuna cu fosta lui iubita pe profiluriile prietenilor lui si observati ca in acele poze radia si stralucea de fericire iar in pozele cu voi nu schiteaza nici o radiatie si fericire, ba chiar pare pierdut in spatiu? Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Ce sa zic...îmi doresc să intre și el pe profilurile prietenilor mei și ai fostului și să vadă cum radiam de fericire atunci când eram cu fostul laughing

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

M-as bucura pentru el ca este fericit cu alta, asa cum le doresc binele si fericirea tuturor carora i-am parasit.

| Fonk a răspuns:

Nu e potrivita pentru mine