| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand vedeti ca iubitul vostru sare mereu peste preludiu cand faceti sex?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Auzi, preludiul ăsta e așa... un fel de ritual voodoo pe care "iubitul" îl face doar el înainte de sex? laughing
Tipa nu face nimic, nimic? Adică ea stă doar pe poziție iar el sare direct în *****?
Măcar zice vreunul "mulțumesc" la sfârșit? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci s-ar chema viol, ca sex fara preludiu la fata insamna sex facut pe uscat, care-i dureros de suportat.
Ala ar trebui sa fie un animal, care isi violeaza nevasta, ca as ceva nu faci femeii pe care o iubesti, daca o iubesti.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Verginică a zis că "iubitul" ei i-a spus "folosesc cremă Nivea pentru lubrifiere, că doar nu sunt țăran" laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Patetica ideea lui verginica.
Nu toate cremele se pot baga in vagin si nu toti barbatii stiu sa satisfaca o femeie.
iar daca a ajuns sa foloseasca o crema ca sa lubrefieze femeia, atunci este un barbat patetic in pat. Sincer, chiar as plange un asemenea specimen, incompetent.

| Hammurabi a răspuns:

Gata frate, am găsit răspunsul.
Iubitul e un incompetent patetic, un animal care își violează nevasta și habar n-are să satisfacă o femeie.
( Jassmina m-a inspirat)

| Goete a răspuns:

Iubita mea cheama pe altul pentru preludiu

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Tu esti cel care trece direct la actiune?

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Action Man happy

| shookdazed a răspuns:

Scuza-ma ca intreb dar ce e ala preludiu? laughing)

| Andrevirginescu a răspuns (pentru shookdazed):

Preludiul este in mare parte excitare reciproca a partenerilor sexuali pentru a elimina disconfortul doamnei in timpul penetrarii, cu alte cuvine acea expresie, udarea,