| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati cand faceti sex cu iubi si el pomeneste numele fostei cu voce tare?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar fi ceva sa nu aiba fosta thinking

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

laughing)))).Aia e culmea seniliei.Îţi dai seama că i-ar da cu ceva-n cap laughing)), şi acolo l-ar lăsa.

| Sofer a răspuns:

O greșeală fatala. "pai cum asa iubi. Credeam ca ai uitat de fosta. Pronunța numele meu. Nu al ei".

| NotNamed a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta. S.au terminat glumele? rolling on the floor

| EUeStEEu a răspuns:

Pune întrebări mai des, ne place sa radem laughing)

| EUeStEEu a răspuns:

Pune întrebări mai des, ne place sa radem laughing) adică sunt întrebări foarte tari