| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand iesiti in oras cu un baiat la un restaurant si la un moment dat zice cu voce tare "sunt bipolar, bipolar" de aud si restul oamenilor din sala. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

E prea blana piesa.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il calmez si il conving sa plecam de acolo.
Evident ca nici o femeie normala nu-si doreste un om cu probleme mentale de sot, sau copii cu unul dezechilibrat, deci relatia va inceta.

| LordCristobal a răspuns:

Și fata ar trebui să răspundă așa:,, Și eu sunt bipolara!".))))))