| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand iubi va invita in parc la plimbare si observati ca nu va cumpara vata pe bat, popcorn sau inghetata? Va suparati?

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Urmeaza sa spuna cand a mers cu seful la femei sau si-a tras-o in 3 cu sotia unui prieten laughing) Cat de curand, face si o plecaciune la sorloboanca pentru ideea asta laughing)

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

M-as amuza de copilaria lui si probabil ca i-as cumpara si eu un balon cu ata, ca sa-i tina de urat. happy

| Goete a răspuns:

Eu toate relatiile mi le construiesc pe principiul asta, daca ea imi cumoara vata pe bat, intru in relatie. Pana acummam 543 relatii active si m-am ingrasat ca o vaca de la vata pe bat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e platforma unde pui o întrebare adresata fetelor și tot băieții răspund, nimic nou. Nu mai pui întrebări când una din tipe da cu pumnul în masa la nervi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru timidu89):

Las ca e precenul nostru verginica. Nu e băiat rău, pământul o fi de vina ca... happy

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmeaza sa spuna cand a mers cu seful la femei sau si-a tras-o in 3 cu sotia unui prieten laughing) Cat de curand, face si o plecaciune la sorloboanca pentru ideea asta laughing)

| timidu89 a răspuns:

Inca nu o intrebat daca o are mai mare de 20 cm fac urat fetele cand o vad? laughing)

| Den1sa a răspuns:

Nu!

| CristianPetre2002 a răspuns:

In sfarsit o intrebare normala din partea ta ba ar fi naspa ca o fata sa se suoere din atata lucru daca vrea imi spune sau o intreb eu

| timidu89 a răspuns (pentru CristianPetre2002):

E aiurea si intrebarea asta. Eu nu inteleg cum lumea raspunde la intrebari tampite si fara rost in numar urias? Pe cand eu cand am pus o intrebare nu mi-au raspuns nici 10 persoane. La verginica si dorinel toti se inghesuie sa dea raspunsuri.

| Drimmero a răspuns (pentru timidu89):

E simplu, oamenii sunt atrasi de circ si panarama.

| timidu89 a răspuns (pentru Drimmero):

Am vazut. Doi se gasisera sa faca caterinca si conversatie la o intrebare de a mea. Sunt si care a conturi multiple, ii deosebesti usor fiindca pun aceleasi intrebari repetitive. Si chestia e ca cineva mi-a urat sa ma calce ceva si nu am putut demonstra. E aiurea site-ul, numai daca fac screen cu tel pot demonstra ceea ce sustin. Intrebari serioase putini pun, sunt si mici trolerite pe TPU, care fac din tantar armasar.

| Drimmero a răspuns (pentru timidu89):

Site-ul asta a devenit bolnav rau, a ajuns sa ai o realizare in viata daca ai conturi multiple aici, despre ce vorbim? nici macar nu stiu sa trolleze, dorinel ala e slab si totusi pescuieste destul, asta spune multe despre nivelul de aici cat e de scazut, verginica asta are destule conturi si el si nu-mi vine sa cred ca lumea musca momeala la asa content, e strigator la cer ce oameni poate da site-ul asta uneori.

| timidu89 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca are activ contul ala ce se dadea drept fata probabil, eu il dau in judecata. Cum isi permite el sa imi ureze sa ma calce camionul? Si nu mai stiu ce a mai zis. Dupa monitor toti balegosii is smecheri si se cred amuzanti.

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru timidu89):

Scuze timidu raspund la care imi apar oricum nu l suport pe asta sau dorinel

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Drimmero):

Fratele meu tind sa precizez ca eu am un singur cont aici de 11 ani

| Fatadezahaaar a răspuns:

De ce as face o cand imi pot cumpara eu?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Fatadezahaaar):

Frumos este ca iubi sa iti cumpere si sa te rasfete nu sa iti iei tu. Eu de exemplu imi rasfat gagica cu orice doreste ea

| doareu876345 a răspuns:

Imi cumpar singura daca vreau laughing

| vvqtssssssisthebest a răspuns:

Frate pui cam prea multe intrebari

| Ionciscolarul a răspuns:

Il bat