| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control. Un baiat va invita la intalnire in parc la plimbare si la un moment dat vi se face sete si vreti sa stati la o terasa sa beti o limonada. Baiatul nu e de acord pentru ca este zgarcit si scoate din plasuta lui 2 pahare pe care le umple cu apa de la tasnitoare si va serveste cu un pahar. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Il invit sa-si bea apa din cele doua pahare, ca sa-l vad umilit si apoi plec, lasandu-l acolo!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Il intreb de ce a stricat bunatate de pahare, pacat de ele asa risipa! Puteam bea si de la tasnitoare direct, nu?laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îl felicit că este econom.

| SilentRain a răspuns:

M-ar apuca râsul, i-aș cumpăra din banii mei limonada și pentru el

| Sofer a răspuns:

Pentru unele o sa le li se para de prost gust asta laughing.
Da felicitări se gândește la sanatate ca e mai buna apa.

| Goete a răspuns:

Mie mi-a spus ca acum vrea pis si a trebuit sa mai scot 2 pahare

| Cristi9997 a răspuns:

Nu mai bine ii faci dus caldut?

| AnemonaMaximm a răspuns:

Ai probleme.

| SfatuitoareaTPU a răspuns:

Sincer as rade, as spune ca nu vreau apa de la tasnitoare si ca i fac eu cinste. Apoi l as bloca peste tot... saaau dau mesaj unei prietene cu semnalul de alarma pentru a inventa o urgenta laughing