| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand vedeti ca in pozele de la nunta sotul pare ingrijorat si pus pe ganduri?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incerc sa-i readuc zambetul pe buze.
O casatorie este egala cu injumatatirea drepturilor si dublarea responsabilitatilor, asa ca il inteleg perfect!happy

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil se gandeste ca nu-i ajung banii sa plateasca resturantul inchiriat.

| Sofer a răspuns:

Când te însori normal ca devi îngrijorat și pe gânduri.

| Goete a răspuns:

Stam pe ganduri, ca s-a prins!

| Lukasssz a răspuns:

Il lasa, ofc.

| Catalin77945 a răspuns:

Suna a 'regreta cu fiecare secunda' ma jur =]]

| Strwberrs a răspuns:

Inseamna ca o mancat sobolanu' tortu' ca eu numa' de asta ma ingrijorez la nunti

| TylerTheDestroyer a răspuns:

Casatoria este o perioada plina de schimbari in viata omului de zi cu zi, normal ca poate parea ingrijorat.Nu cred ca este nimic, va urez mult succes in viata.pup, TylerTheDestroyer

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru TylerTheDestroyer):

Slava cerului nu este vorba despre mine