| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control. Urmeaza sa va maritati iar mama voastra nu e de acord cu relatia voastra pentru ca iubitul vostru e urat si sarac. Incearca din rasputeri sa va convinga sa nu va maritati dar voi il vreti pe el, asa ca refuza sa vina la nunta voastra. Cum reactionati daca in ziua nuntii, la biserica cand preotul zice "cine e contra casatoriei voastre sa spuna ceva" vine mama voastra in biserica si urla sa nu va casatoriti cu el, face scandal astfel incat sa se opreasca ceremonia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista femei care se căsătoresc cu bărbați urâți și săraci? Cu urâți știam, dar săraci? Permite mi sa nu cred că se întâmplă prea des asta. Femeile sunt orientate, știu ele ce vor.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai spus tu mai devreme, ca masa NU vine la nunta?
Deci, cine vine sa strige in biserica? laughing

| Hammurabi a răspuns:

Chiar crezi că ar putea exista mame atât de nebune? laughing
În al doilea rând, în majoritatea cazurilor, nunțile sunt organizate și "sponsorizare" de părinți. Dacă n-ar fi de acord, n-ar mai exista nunta.

| Strwberrs a răspuns:

Pai cine a adus-o pe maica-sa la nunta?

| CIaudiu a răspuns (pentru Strwberrs):

S-a dus ea din propia initiativa tocmai pentru a face scandal. E in natura romanului. laughing