| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Ieșiți în oraș la restaurant cu un băiat și el va spune ca va așteaptă în restaurant la masa, dar nu va spune masa la care se va așeza pe scaun. Când ajungeti la restaurant și intrați înăuntru pe usa., băiatul se ridica brusc de la masa și începe sa strige tare de se aude pana afara " HEYYYYYYYYY, YUHUUUUUUUUUUU AICI! Toți oamenii din restaurant se uita la voi, cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

S-au speriat toți oamenii. Ceea mai tare întâlnire.

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Irelevant,ar dori să ajungă la el acasă sa-i strabata cearsaful

| blackann a răspuns:

As incepe sa sar si sa urlu si eu "heyyy aiciiiiii"

| Dandinelle a răspuns:

Strig și eu mai nazal "Heyyyyyyyyyyyyy" și vin la masa.

| EmmaLoveU a răspuns:

M-as simti stânjenită