| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu m-a lasat sa inchid un ochi toata noaptea, defa sefu imi arunca priviri acide. Doamnelor cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Sotul dvs vrea sa cazeze o refugiata ucraineana blonda, faina, sexy in scopul de a ajuta, iar dupa cateva saptamani sotul va anunta ca vrea sa divorteze de voi si ca isi face planuri de viitor cu ucrainianca. Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

La mine s-a intamplat asta, dar invers. Sotia mi-a cerut divortul si s-a casatorit cu ucrainianca

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, eu i-as propune blondei sa se cazeze la tine, ca esti singur cuc happy

| Nirvanaaa a răspuns:

Divorțăm nu e problemă, o fi și rău, dar e și bine ca scapi de el mai repede dacă ăsta ii e felul. laughing
Dar o sa ajungă sa se refugieze ei pe strada ca e de la sine înțeles ca ii dau afara.

| Crackman a răspuns:

Acum? te mai uiti si la stiri?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Crackman):

Da frate urmaresc zilnic stiriile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș caza și eu un ucrainean blond, sexy și fain.hee hee