| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reacționați la situatia asta scapata de sub control? Sotia nu vrea sa gătească nimic de Paști pentru ca soțul nu vrea sa facă curățenia de Paste.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii las pe amandoi sa stea flamanzi in mizerie.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă situația este scăpată de sub control, o bagi sub control.
Ah, tu ești Verginicavacăgrasă! Sărbători fericite! Hristos a înviat! Bog vaskrese! Pravda vaskrese!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru sadrian46):

Usor frate ca e numai joia mare

| sadrian46 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da soro, am anticipat. Că și Joshua știa deja de joi că a dat-o în bară.

| Sofer a răspuns:

Merge sa mănânce in altă parte.

| LordCristobal a răspuns:

Pai in aceasta situatie nu stau acasa de Paste si ma duc intr-o vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las' ca stam amandoi in mizerie happy, sotia totusi va ciocni ouale de paşti laughing

https://youtu.be/IF73ukOW-yg

Hristos a inviat! laughing)

| ILoveBlackCats a răspuns:

Sa se duca la un restaurant ca sa mănânce sau, cum a zis @suntserios, sa stea flamanzi in mizerie.

| ZappyTv69 a răspuns:

Imi era dor de întrebările talelaughing

Mai bine lași asa ca după apar discuții ca uite n-ai facut bine curat si te. în ea de situație.

Vorba lui mătușa-mea: "Lasă fata ca are drob cu 30 de lei la Lidl".winking

| whitelore00 a răspuns:

Foarte frumos din partea lui. eu imi fac mancare separata... el sa se descurce.
NICIUN OU nu ii dau. ce, el nu poate sa se descurce cu ouale lui? sa le manance pe alea