| Adryanna_1259 a întrebat:

Hey fetelor big grin, cum a fost prima oara pentru voi cand ati "facut-o"? Chiar doare asa rau... straight face

Răspuns Câştigător
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Totul e bine si frumos. nici nu iti inchipui ca te`ar putea durea cand iti vezi partenerul " lucrand " cu atata pasiune, pana cand...
Iti spune ca va introduce " obiectul " mult asteptat...
In momentul acela, devii crispata si totul merge mai greu.
Doare in cazul in care nu esti dilatata suficient incat sa " intre " mai usor.
Sunt fete care au himenul elastic si nu simt nimic prima oara, nici nu sangereaza.
Sunt altele cu himenul rupt deja din diferite accidente si nici ele nu simt durerea, cel putin nu asa cum o simte o fata cu himenul intreg asa cum am fost eu... laughing
Oricat de mult ar durea... merita love struck
Dar numai daca esti pregatita cu adevaratwinking

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Pe mine nu m-a durut nimic când am făcut-o prima dată.
(Prăjitura)
O seară plăcută. Un an nou fericithappy!

pa, pa.

| Ирина19 a răspuns:

A fost bine, nu m-a durut deloc, dar asta deja depinde si de organismul fiecaruia, daca esti excitata destul ai sa te simti ok, important e sa nu fii incordata-in asa cazuri ai dureri mari!

| deviant18 a răspuns:

Bai de durut n-a durut insa raspunsu meu la intrebarea "ti'a placut?" a fost: dintre asta si un periat pe dinti as alege un periatbig grinlaughing

| SperanteSpulberate a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia, dar daca esti relaxata si nu te gandesti ca o sa doara sau nu atunci doare mai putin, tu relaxeaza-te! Nu trebuie sa iti fie teama, sunt fete la care nu iau durut nici un pic/sau iau durut foarte tare, dar depinde de organism!
Bafta si Sarbatori Fericite!

| Sapphire a răspuns:

Chestia asta difera de la fata la fata. Trebuie sa fii foarte relaxata, preludiul sa fie lung, el sa nu te bruscheze, si mai depinde de elasticitatea himenului tau si grosimea penisului partenerului tau. Nu trebuie sa te sperie lucrul asta.

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Cum sa simti placere daca o faci incetul cu incetul? raised eyebrowsrolling on the floor
Pfooaii ce oameni rolling on the floor
Ganduti cand scrieti ceva oh go on
Si daca nu ai experienta. mai bine taci big grin

Răspuns utilizator avertizat
| vOdK a răspuns:

E ca o piscatură de țânțar... mi-a zis mie cineva...

depinde de cat de groasa e pielita ta, cat de mare e madularul baiatului... dau act de gros e vobratorul laughing

| RzC_2505 a răspuns:

Ma daca o faci cu cineva pentru care ai sentimente eu cred ca o sa fie ok pentru tine ca fata happy si foloseste un prezervativwinking si nu uita sa t razi eventualbatting eyelashes daca e nevoietongue fi relaxata pentru ca este un lucru natural succeswinking

| TheDaffodil a răspuns:

Pt anonimul care a recomandat 2-3-5 zile pentru dezvirginare. Te rog fii mai explicit/a. Cate 1 cm/zi, cate 2 cm/zi? laughing Placerea in a cata zi se "simte"?
Nu de alta, dar daca tot va inghesuiti sa raspundeti, macar nu mai aberati.
Si pentru toxic happy Doar prima data sa foloseasca un prezervativ? Si dupa, ce sa faca? Sa nu mai foloseasca deloc sau sa foloseasca 2 prezervative?
Incercati sa raspundeti mai concret daca vreti sa fiti intelesi.
O zi placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare f tare, se aseamna cu o jena pe care o ai si la ciclu menstrual si un fel de usturime. mie mi-a curs sange 3 zile dupa un rosu pal se deosebea de ciclul si ma durea spatele. si a fost groasa membrana la mine deoarece numai dupa 3 luni eram dezvirginata ca lumea. am facut-o o data apoi peste 3 luni si atunci s-a rupt himenul numai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu cune si Cum o faci happy! dac o faci din prima Te va durea rau de tot; Dako faci ancetul cu ancewtul ( 2 3 5 zile nu vei simptii decat Placere! 1!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just do it happy
o sa afli. doar nu vrei sa mori virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost de rahat.

| toxic_3169 a răspuns:

Bunahappy.
Depinde de organism, cel putin pe fiecare doare prima data, si nu este o durere insuportabila, acea durere se va transfora intr-o durere mai plauthappy. p. s prima data foloseste un prezervativhappy.
multa bafta;*.

Fundabatting eyelashes.