| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor imaginati-va urmatoarea situatie scapata de sub control. Mergeti cu iubitul vostru la cursuri de dans de vreo 2-3 luni sa zicem si observati ca iubitul vostru este tare entuziasmat de instructoare. Cum reactionati daca ulterior iubitul vostru vine de la munca si va spune sa va despartiti ca el asteapta un copil cu instructoarea?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Ar iesi scandal.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Super bine! Ma bucur ca am scapat de un curvar! Ura!
Cu draga inima il las cui il vrea, fiindca curvarii sunt ultima specie de barbati, dupa care as plange!

| Hammurabi a răspuns:

Asta-i vrăjeală.
Și eu sunt tare entuziasmat de o casieriță de la bancă, dar n-a rămas frate gravidă.
Îți spun eu în mod sigur, că e absolut necesar să o f...
Că altfel nu merge.
rolling on the floor

| 1997onur a răspuns:

laughing)) ce mai e Și asta