| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati in urmatoarea situatie scapata de sub control. Mergeti cu iubitul si familia lui la casa lor de lux de la tara si stati acolo o perioada buna sa zicem 3-4 luni.Voi aveti in plan sa va casatoriti cand va intoarceti de la tara. Dupa cateva saptamani acolo iubitul vostru se indragosteste nebuneste de o fata de acolo, modesta, saraca dar frumoasa foc. Petrece din ce in ce mai mult timp cu ea, va neglijeaza, ba chiar o duce pana la oras si stau acolo 3 zile singuri... dupa ce se intoarce aduna toata familia la masa si anunta ca nu mai vrea sa se insoare cu voi. Ce ati face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Haoleo, Verginico, ce de prostii te mai trasnesc prin cap! Ai terminat-o cu biroul si colegele de munca.

| greece12 a răspuns (pentru darrio2007):

Am vazut un serial cu exact aceeasi tema.Si mi-a placut la nebunie, eu ii tineam partea fetei sarace!♥

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Personal,sunt capabila sa le fiu si nasa!
Daca n-am stiut sa mi-l pastrez, asa-mi trebuie, nu?happy

| Violleta2022 a răspuns:

M-as bucura, fiindca destinul mi-a aratat din timp ca-mi pied vremea inutil cu un curvar si nu m-a lasat sa ma marit cu cine nu ma merita, sa-mi fac viitorul un calvar, langa un asemenea om.
De obicei, dupa ce scapi de un gunoi (ca asta), dai intotdeauna peste altul mult mai bun!

| Catalin77945 a răspuns:

Si povestea continua

| Kranci123 a răspuns:

Deci chiar nu am cuvinte, groaznic, lasa-l tu fata! meriti mai bine! u GO GIRL!