| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care m-a neliniștit toată ziua, era sa cad pe scari. Slava cerului ca am reacționat la timp.

Hey fetelor cum reactionati în urmatoarea situație scăpată de sub control. Iubitul vostru se uita la televizor și adoarme, voi îl priviți și observați ca are o poza la piept, va proapiati tiptil ca sa nu îl treziți, penti mana pe fotografie și o ridicați încet. Când întoarceți fotografia observați ca în poza este fosta lui prietena. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Cu o alta ocazie iau si eu o poza a unui fost iubit sau daca nu am avut, iau o poza cu orice alt tip de pe Facebook care arata si bine si ma prefac si eu ca dorm tinand poza lui pe piept laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il lasa sa doarma si sa viseze frumos, dar cand se trezeste, are deja valiza la usa si il invita sa plece la fost lui prietena.

| 199onur7 a răspuns:

laughing)))) esti mortal frate de unde îți vine astea laughing))))

| Fonk a răspuns:

Asta numa in vise.

| Allhambra a răspuns:

Nu e iubitul meu. Nu pot fi atât de fraieră încât să stau cu un astfel de tip. laughing

| Carbit9669 a răspuns:

Ar trebui sa accepte ca de aia barbatii trebuie sa aiba minim 2 femei maxim cat incape