| ArtemisV a întrebat:

Salut. Pentru fetele de aici, sunteti entuziasmate de a va distra in moduri 'imorale', 'interzise', 'taboo'? Sunteti de exemplu atrase de barbati insurati sau daca sunteti in relatie, sunteti atrase de a insela, doar pentru ca inselatul este atractiv prin faptul ca e interzis?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Moduri imorale? Dar bărbați sunt morali ca inseala? Îl violează cumva pe ala? Chiar aseară am văzut un serial despre asta,culmea toata vina cade pe fete mereu,daca ala apelează la serviciul unei femei tot ea e de vina, toată societatea judeca femeile chiar și ele între ele, a venit soția lui ala la aia și cică ii vb ca are copiii, ca cum a putut sa facă asta, și societea ipocrita ii dreptate ei

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca trebuie sa fii imatura sau nesatisfacuta, sa vrei un asemenea "entuziasm", ca de-ti iubesti cu adevarat prietenul sau sotul si primesti acasa sex de calitate, de ce ai risca o relatie buna si fericita cu unul insurat si patetic?
Personal nu mi-as da sotul nici pe 10 holtei sau insuratei, ca-mi iubesc partnerul si rasfatul care mi-l ofera si nu mi-a strica casnicia pentru o aventura de duzina cu unul, care-i incapabil sa-si satisfaca nevasta acasa, dar vrea o alta femeie ca sa nu i se mai para cat este de patetic.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu. Dacă te atrag violul, crima prin faptul că sunt ilegale, imorale, atunci ești psihopat.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu.

| Ultraviolet99 a răspuns:

Nu