| valentin201 a întrebat:

As vrea sa pun o întrebare în special fetelor dar și băieților.Cand faceți oral iubitului vostru cum preferați să o faceți cu prezervativ pe penis sau fara.la fel și voi băieților cum preferați să vi se facă cu prezervativ sau fara?

7 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu folosesc prezervativ cand fac oral iubitei mele, dar numai cand este in perioada fertila.happy

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă e vorba de a face oral iubitului, deci într-o relaţie, nu ştiu dacă foloseşte cineva prezervativ. Pentru oral se foloseşte prezervativ doar când te temi să nu iei o bts.

| CdeMetal a răspuns:

Cine naiba tine prezervativul pe pl cand face sex oral laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CdeMetal):

Probabil ca unul ca si Gheorghe din bancul cu prezervativele. rolling on the floor Pe ulita satului se intalneste Ion (I) cu prietenul sau Gheorghe (G). (I) il intreaba pe (G), ma tu ai prezervativ? (G) am, dara ca am. (I) sta ce sta si il intreaba, spune-mi mai (G) tu unde-l tii sa nu-l gaseasca copii sau nevasta? (G) il am montat pe penis si asa nu-l gasesc, stau linistit fara frica.( I )sta se gandeste un pic si il intreaba.Bine ma (G) dar un lucru nu inteleg, il tii acolo permanent? (G) da, si ziua si noaptea. (I) am inteles mai (G), dar totusi nu-l dai jos niciodata? la care (G) sta putin pe ganduri si raspunde, ba da mai (I) il dau jos intotdeauna ori de cate ori atunci cand ma pis si cand ma f#t. laughing

| PopaCristian a răspuns:

Sexul oral cu prezervativ nu are niciun farmec. Prezervativul diminueaza mult placera pe care o simte barbatul cand i se suge penisul. Sansele de contactare a unei bts la sexul oral e destul de mic. Eu, cand nu am avut prietena mergeam des la curve si niciodata nu foloseam prezervativ la oral si nu am avut nicio problema niciodata.

| ARar2805 a răspuns:

Fara. Sunt baiat

| Acele96 a răspuns:

Iubitului fara prezervativ.