| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor, voi cum ati "rezolva" o tipa care se da la iubitul vostru desi stie foarte bine ca are iubita? Si ideile baietilor sunt binevenitehappy

10 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

As discuta cu ea. si i-as explica ca ma deranjeaza ceea ce face. daca nu intelege si continua. sarutate mereu cu el cand trece ea, imbratiseazal pe el. poate asa vede si ia ca nu are nicio sansa la el

| Sἶrenἶa a răspuns:

As calca-o in picioare zambind. happy

| Rebecca009 a răspuns:

O inviti si pe ea, si faceti un menage-a-trois. Ce mare lucru? Sharing is caring!

| W3R4 a răspuns:

Doua cuvinte: K1!

| Hevnoraak a răspuns:

Violenţa cred că iese din ecuaţie.
După parerea mea o metodă ar fi să îi zici:Caută-ţi altu asta-i al meu.

| MaicutaMaui a răspuns:

Eu nu as face nimic.
Daca el s-a lasat ademenit de ea si crede ca e mai buna decat tine, atunci sa isi ia zborul de la tine, nu te merita.

| Mell1321 a răspuns:

In primul rand daca nu e prietena cu tine nu are de ce sa se retraga, in al doilea rand spune-i la el ca te deranjeaza pentru ca el daca vrea ii permite sau nu sa se dea la el.

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Lipici instant în păr, efect garantat!

| TzuTzuu a răspuns:

As luao de cap si nu cred ca dupa aceea se va mai da la el. Daca continua sa se dea la el i-asi smulge tot parul. Nu-i greubatting eyelashes

| milosvali07 a răspuns:

Pai vezi daca prietenul tau accepta avansurile si dai papuci, sunt liber, glumeam.