| LifeisBlack a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment al vostru fetelor/băieților?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa dansezi cu vaca ca te-a lasat nevasta de ziua ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sa am momente jenante? pfffff.
straight face
m-a gadilat o fata in ora de religie si am sarit de pe scaun tipand ca o maniaca. Cred ca mai mult a fost amuzant decat jenant. thinking

| 6684464 a răspuns:

Imagineaza-ti. Stai la bloc si cineva intra in scara inaintea ta, dar se inchide usa. Tu crezi ca este un prieten asa ca-l strigi, apoi il strigi mai tare, apoi bati si in geam(usa) sa fii sigur ca te aude, dar cand se apropie iti dai seama ca este un vecin cu care nu te-ai mai intalnit si care nu stie ce se intampla laughing.

Sau alta, pe la 12 ani, cand vin acasa mort de sete, dar la usa scarii(blocului) ma intampina un vecin, bun de altfel, cu un pahar plic cu ce pare a fi apa; de sete prima inghititura este si cea mai mare numai ca nu era apa ci tuica.

| TheWomanCat a răspuns:

Cel mai jenant moment moment al meu a fost acela in care am umplut site-ul TPU cu imtrebari de tot rasul.A trecut asa mult timp...Adica,s-a intamplat ieri doar, nu? laughing

| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Acum 3 ani am facut o excursie si eram la o cabana cu paturi etajate(stateam in cel de sus) si eram in boxeri invelit iar din cabana alaturata vin fetele din clasa noasta si intra in cabana... (eu abia ma trezisem) si cum m-au vazut (un coleg a zis ca sunt in boxeri) toate au tras de plapuma(noroc ca erau doar 3 nu toate din clasa 16 fete happy ) si nu au reusit si s-au dus toate dupa telefoane sa-mi faca poze dar eu eram imbracat si nu stiu cum pe geam au facut o poza in baie cu mine in boxeri noroc ca am convins-o sa stearga pozawinking