| MarieBGossipGirl a întrebat:

Hey. Fostu mereu imi intra pe pagina de pe net, imi mai pune un like etc. Cind ne-am despartit l-am sters de pe skype, el acum o saptamana in urma m-a adaugat din nou. Si + mi-a scris pe ask.fm ca sunt al lui

Răspuns Câştigător
| GummitsaxXx a răspuns:

Hei. Cred ca daca inca ti la el ar trebui sa ai o discutie cu el. Adica vezi doar ce vrea. Nu cred ca este bine sa-l stergi si sa-l ocolesti pentru ca tot va continua. Ar trebuii sa il interbi odata ce vrea si atunci vei intelege daca mai este vreo cale de impacare sau macar ii explici ca nu vrei sa mai ai vreo treaba cu el si sa te uite. Nu stiu incearca :* Funda?:*

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Ce inseamna imi intra pe pagina de net?
Daca vorbesti despre facebook atunci sterge-l de la prieteni, fa-ti profilulk privat.
Pe skype daca l-ai sters el singur nu se poate adauga decat de pe contul tau.
Schimba-ti parolele si la facebook si la skype.

| xanderblackx a răspuns:

Pentru ca in creierasul sau, tu inca esti a lui, sau ma rog cu asta "se razbuna" el, a gasit cea mai inteleapta idee dupa ce si-a stors "mamaliga cerebelica"... ceea ce spune stanly7 este ceea ce poti face tu in secunda de fata si in plus ai putea sa fugi din Romania... glumeam, incearca varianta lu' stanly7. numai bine

| MarieBGossipGirl explică:

Hey. Fostu mereu imi intra pe pagina de pe net, imi mai pune un like etc. Cind ne-am despartit l-am sters de pe skype, el acum o saptamana in urma m-a adaugat din nou. Si + mi-a scris pe ask.fm ca sunt al lui

| Zale6 a răspuns:

Angajeaza un hitman si rezolva el