| DianaPrepelita a întrebat:

Hey hey hey! Particip la un curs de vara, unde am vazut un baiat foarte frumos la mine in clasa. Mai dureaza o saptamana cursul asta, si vreau sa dezvoltam o prietenie. Stie cum ma cheama, se uita la mine, vorbeste cu mine ( dar nu prea des, ca el e timid, si nu vorbeste mai cu nimeni ) cum as putea sa-i atrag atentia intr-un fel, ca sa putem fi amici?

Răspuns Câştigător
| elona12347 a răspuns:

Iti spun eu tongue redai increderea in el,fa.l sa inteleaga sa aiba tupeu ca nu e bine sa fii timd., ca asa eram si eu, pana cand intr-o zi un baiat mi-a spus ce simte pentru mine sh mi-a redat increderea...sh nu se stie poate simte sh el ceva pentru tine big grin. Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elona12347 a răspuns:

Msk pentru fundita :*:*