| madalina_4528 a întrebat:

Hey laughing iar am luat masina lui mami si am plecat la magazin sa il vad love struck cu muzicaa la maxim normal laughing...am parcat masina in spatele magazinului ( in parcare) am mai stat vreo 5 min in masina ( sa ma uit in oglinda laughing ) la'm vazut ca iasa afara sa descarce marfa :X s-a uitat la mine mia zambit... am tras geamul jos sa il vad mai bine happy mi-a spus pe araba laughing ca ii place muzicaa care o ask ( am inteles si eu atat laughing ) si ca e frumoasa masina mea laughing pe siriana imi vb sad nu intelegeam nimic big grin cand am coborat jos din masina asa se uita la mine ( la corp) i-a dat un cot la un coleg laughing sa ma priveasca si el am ceva sanse la el`?big grin

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Esti o dobitoaca. Musulmanii nu au respect pentru femeie, o trateaza ca pe un animal. Daca iti place sa fii sclava si sa aiba drept de viata si de moarte asupra ta, eu zic chiar sa te mariti cu el.

| wildthing a răspuns:

@ Andreeee,
Normal ca ti-a explicat, ca doar asa reusesc maimutoii aia cu junatate din creier lipsa (cum altfel sa fii, ca sa crezi intr-o religie, si mai ales intr-una atat de neconvingatoare si invechita din punct de vedere doctrinar, cum e islamismul?) sa pacaleasca diverse proaste sa se marite cu ei. Cate cazuri nu au fost cand, dupa ce au fost numai lapte si miere cu ele, le-au aburit iar dupa aceea si-au dat monstrii arama pe fata si le-au transformat in sclave?! Curva incuiata!

| Ingerash a răspuns:

Da

| eurynomus a răspuns:

Nu mai conuce fara permis de conducere ca in loc sa te observe iubitul te ia politia, astepta sa fi majora sa faci sc de soferi

| sunset a răspuns:

Sigur, ai sanse

| looolliika a răspuns:

Toto nu telasi. toto iei masina. bv toto asa da vzy fi discreta a nu te mia vada cine stie cine din nou happy hm. e complicat ca vorbeste alta limba thinking incercati sa va intelegeti macar in engleza laughing.Si da ai avea ceva sanse laughing. incerva sa ii dai un id thinking sau asa ceva happy love struck

| TommyMiller a răspuns:

"mi-a spus pe araba laughing ca ii place muzicaa care o ask ( am inteles si eu atat laughing ) si ca e frumoasa masina mea laughing pe siriana imi vb sad nu intelegeam nimic " ori intelegeai ce-ti spune ori nu intelegeai nimic(spui ca-ti vorbea pe siriana?!?! )

| coliflor a răspuns:

Doamne dar ce in Romania aia nu mai aveti baieti tineri, frumosi si ortodoxi? eu am ani buni printre straini dar...tot mai buni ai nostri.

| Andreeee a răspuns:

Bunahappy
Da,eu cred ca ai sanse,dar,el nu vorbeste limba romana?
Si apropo,toti cei care au spus ca musulmanii se poarta urat cu femeile,sunt niste prosti, fostul mau iubit este musulman si este tot din Siria.El mi-a explicat cum sta treaba cu religia lor si nu este cum crede lumea, ei au anumite principii dar nu se poarta urat cu femeile. Sper sa iasa ceva frumos.Bafta!:*

| Chocolateeee a răspuns:

Poate ca ai sanse dar ai grrija cu cine te combinilaughinglaughinglaughing

| madalina_4528 explică:

Nu sunt in Romaniaaaa...sunt in Suediaaa happy iar el e din Syria si acum suntem amici...ba chiar l-am dus acasa cu masinawinking si imi vb si pe araba si siriana big grin :p

| madalina_4528 explică:

Aaa si barbatii de aici respecta femeile :X

| Myself_5723 a răspuns:

Putin ca amuzant, dar eu cred ca ai putea aveahappy