| madalina_4528 a întrebat:

Hej, iar am mers la magazin cu masina lui mami ( are 3 masini ( una e de la lucru, deci nu si'a dat seama ca lipseste 1 ):X, ma oprit politia ptk eram mai multe in masina ( eu si cu 5 fete) am tras o sperietura buna crezand ca acum ma prinde ( minora la volan laughing ) ma oprit ca sa ne punem centurile laughing ( suedezi astia ) nu si'a dat seama cu sunt minora, am ajuns spatele magazinului unde parchez eu de obicei, si la'm vazut pe ellove struck am bagat o frana laughing saracutzu ce s-a speriat laughingmi-a bagat o privire, a intrat in magazin eu la fel, mi-am cumparat un redbull pe urma ma oprit vreo 5 min sa vb. ce crede'ti as putea fi cu el nu?

12 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Cu cine sa fii, cu redbulu'?laughing

| ThePunisher a răspuns:

Esti o analfabeta si o mincinoasa! Vii pe aici ca sa povestesti ce ai visat tu azi-noapte! skull

| Marius2011 a răspuns:

Pustioaik mica laughing daca t oprea politia iti cerea permisu si vb lu AndyDeiu iti puska o amenda de nu t mai laudai.si eu am loat tanku lu taikmiu ca aveam 10 si mo oprit armata:ce faci marius nu ma iei si p mine la o tura cu tanku? ba da cum sa nu hai urka, ma lasi cu texte din astea de i loai la maikata ma sina pai t lua dracu rolling on the floor)

| AdinaCrissa a răspuns:

Auzi papusa?
Invata mai intai sa scrii corect si la lasa SF-urile, ca nu prea ne placwinking

| TeIubesccc a răspuns:

Auzi ma nene te-a oprit ca sa va avertizeze sa va puneti centurile rolling on the floor. Daaa si ai parcat in spatele magazinului unde parchezi tu de obicei smug. Si s`a speriat baiatu` ala frmss. saracutsu` no talking. Siii smug Tsi-ai cumparat un redbull, ca sa-ti dea aripi. Daa. Si ce privire ti-a bagat alaa no talking. da` ti-a bagat`o grav.
Da` ce`ai mancat tu azi-noapte fetitso de visezi asa frms? Spanac? thinking

| adelynaa a răspuns:

Pfai fata lasa filmele laughing
de unde le scoti?rolling on the floor
minora la volan happyrolling on the floorrolling on the floor credeash sti sa conduci?laughing))
mas mira... rolling on the floor fata draga trezeste-te la realitate nu mai exagera atatalaughing

| DeepLooking a răspuns:

Liar!

| AndyDeiu a răspuns:

Auz tie nu cumva iti place sa te cam lauzi asa ca ai aere de ***. Politia dac era sa te opreasca pentru centura iti pusca o amenda de nici pe TPU nu mai puneai intamplarea ta stupida si mincinoasa happyMersi de intelegere happy

| opium a răspuns:

Auzi copila,daca ti s-ar fi intamplat pe bune asa ceva,crede-ma, acum nu scriai tu mesajul asta,ci era scris prin ziarelaughing
Intamplarea face ca si eu am locuit o vreme in tarile nordice,inclusiv Suedia, si in momentul care politia te-a oprit, din start iti cere actele+ca automat pentru umblatul fara centura iti da amenda/avertisment.
Deci lasa visele si revino-ti.

| madalina_4528 explică:

Cu placere.si chiar nu e minciuna ce am sc happy nu am de la cine sa cer sfaturi.ptk ma'r zice la mami pe unde umblu si cu ce.iar asa pe TPU laughing mai imi zicea lumea una alta.winking byeeee

| ZonaZoster a răspuns:

Lol ce panara... rolling on the floor ups scuze de limbaj straight face

| Kiddaxd a răspuns:

Aşa Deiu. =]]] Brawo.:* îs de aceeaşi părere cu el. oh go on eşti penală bă. :]]