| NooneLikesMe a întrebat:

Hey! Imi place de o fata, problema e ca nu ne putem intalni decat odata pe luna, maxim de 2 ori,ea fiind la facultate. Intrebarea este una banala,dar cam cat de des ar trebui sa ii scriu? Obisnuiam sa ii scriu zilnic, si daca nu ii scriu 2 zile,imi scrie ea, pare interesata de o relatie,dar nu stiu,poate se simte ceva de genul:"frate,asta imi scrie zilnic, ce sa ma fac ca nu mai scap de el". Ii scriu aproape in fiecare seara pe la 9-10 si o tinem pana la 2-3. Deci, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

E ok, n-o să te creadă disperat. Dar poți să mai faci mici pauze, astfel încât s-o bagi puțin în ceață. Asta la început, până când vă apropiați mai mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca "n-ar mai scapa" de tine, n-ar sta pana la 2-3.
Plus ca ea e fata. Fetele nu prea dau mesaj in situatii ca astea.

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Daca nu ii placea sa vorbeasca cu tine nu statea pana la 2, 3 noaptea. simplu. intreab-o daca o deranjezi. nu cred ca spune asa ceva.