| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat si a aflat dar inainte sa afle i-am trimis o cerea de prietenie pe fb si de abia dupa ce a aflat ca il plac a acceptat...Dar de abia vb cu mine trebuie sa il intreb eu ce face.

Ce inseamna?

Ma place?

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

Hm.termia cu astea...nu iti dai sema cat gresesti ..nu trebuie sa cauti tu baietii, ci ei pe tine. daca iti place de un baiat nu spune tuturol ..nu rezolvi nimic. tine pentru tinehappyPlus ca este varsta adolescentei..nu e nimic grav sa-ti placa de cineva.dar totusi.

Si nu fi stresanta sa il intrebi mereu :cf cf cf cf cf...o să se plicitseasca..ai grija si tine minte: o fata cuminte, seriaosa, calma, glumeata, imbracata decent mereu va fi pe placul baietiilor

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

E clar, nu te placestraight face Daca tear fi placut ar fi vorbit mult cu tine si ati fi comunicat asa ca gandeste-te la altul mai sunt baieti in lumea astahappy Fundulitsaa?