| MoePrettyGold a întrebat:

Hey...imi place mult de un tip de la mine din clasa, dar eu sunt fata aia timida care nu este in stare sa citeasca in fata clasei, desi afara fac balamuc, in fine, tipul asta, este unul din pustii tari ai clasei, este o fire amuzanta si putin perversa(nu la sensul la care probabil va ganditi acum) dar nici nu cred ca stie ca exist pentru ca m-a bagat in seama cand a avut nevoie de mine la teme...dar atat, cum as putea sai cresc in ochi?

2 răspunsuri:
| OFetita15 a răspuns:

Sall sincer nu stiu cum te simti dar cind vreau sa cuceresc un baiat eu fac asa
ma duc linga el si imcep sa vorbesc despre o tema comuna de ex.un club sau ceva
ma uit la el cu o privire ca de motanas
e bine sa iti ei o bluza cu decolteu
si asa
Sper ca te-am ajutat!

| biacris24 a răspuns:

Buna am patit lucru asta in clasa a VIII-a imi placea mult de baiatul ala dar nici nu ma baga in seama.Asa ca asculta sfatul meu inbracate cat mai frumos si fi provocatore in cazul in care esti mica vorbiti despre lucruri asemanatore de filme.jocuri etc. Daca vezi ca el este neutru inseamna ca nu ii place de tine. Asta e sfatul meu mult noroc