| monik_5950 a întrebat:

Heyhappy Imi place un baiat care imi e fost coleg din generala. Totul a inceput cand l-am sarutat la o petrecere asa fara motivlaughing si dupa un timp am realizat ca il cam placbig grin. Acum e singur si nu stiu cum sa-l abordez, de fiecare data cand am incercat era cineva care intervenea, de exemplu la o alta petrecere l-am luat la dans urmand sa-l >sarut:" si ne-au oprit muzica...straight face chiar nu stiu cum sa-l abordez, credeti ca e mai bine sa-i dau de inteles ca-l plac? Cum sa-l abordez? Astept cat mai multe raspunsuri...Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Pai deja i-ai dat de inteles ca te insereseaza sarutandu-l, nu?happy
Acum poti sa ii sugerezi ca il placi [il mai intrebi cum sta cu dragostea, bati tot apropouri de'astea]... Si daca nu reactioneaza, din ce ai scris tu pe'aci esti o fire directa, spune-i in fata [sau pe mess, daca iti e mai usorwinking]ce simti pentru el.

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Pai deja i-ai dat de inteles ca te insereseaza sarutandu-l, nu? happy
Acum poti sa ii sugerezi ca il placi [il mai intrebi cum sta cu dragostea, bati tot apropouri de'astea]... Si daca nu reactioneaza, din ce ai scris tu pe'aci esti o fire directa, spune-i in fata [sau pe mess, daca iti e mai usorwinking]ce simti pentru el.

| Vlad93 a răspuns:

Pai incearca sa il tragi deopare si sa ii spui ca il iubesti, dar fazele astea pe care le-ai facut sunt bune dar ma mir ca nu si-a dat seama ca ti la el