| Aristocrat96 a întrebat:

Am 17 ani invat la liceu.Am o colega in clasa foarte simpatica, draguta, desteapta mai pe scurt imi place mult de ea.Tot incerc sa o abordez,glume, gesturi, atitudine si vad ca si ea ar vrea sa-mi zica parca ceva insa situatia e ca suntem intr-o clasa si intr-un fel este o teama poate de faptul cum se vor uita altii.Intr-o zi dupa lectii am luat-o cu flirtul si atingeri totul mergea bine doream sa o sarut pina nu a intrat un coleg si ea a plecat.Acum ma ignora.Nu stiu ce sa fac sa astept, ori nu mai are rost sa incerc in contectul dat.Deja nu mai stiu parca as vrea sa imi gasesc una, sa o uit. Am incercat pe scurt dar cred ca mesajul a ajuns, voi cum ati proceda?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai asteapta un an sa gasesti una, e complicata viata cu femeile sa stii.

| neutrino a răspuns:

Uit-o! Este mult mai bine pentru tine.

| ywar a răspuns:

Pai ce faci, sari pe ea cu atingeri? Daca ai fi in locul ei sigur nu te-ai simti foarte bine. Daca vrei atinegri, atinge-o pe fund direct sau ridica-i fusta si daca nu ai ochiul invinetit in secunda urmatoare inseamna ca e de bine.

| Aristocrat96 explică (pentru ywar):

Pai unde credeai ca era faza cu atinsul si pina nu intrase ala era atit de bine intelegi.Simt ca ar putea exista ceva insa ma tot intreb merita, nu mai stiu ma tot gindesc la ea

| NameHarris a răspuns:

Ba farte las-o gasesti altalaughing) din alta clasa sau mai bine din alt liceuwinking Vor face colegi caterinca nu va rezista mult relatiewinkingEx Vorbeste ea cu un coleg te simti tu naspa colegi ba ce prieten ai vorbeste cu alalaughing) si inverswinking

| DarthRevan a răspuns:

Hmm,Prietene tu esti baiatul, viitor barbat tu trebuie sa stii cum sa abortezi fata. Vorbesti cu ea sa iesiti in afara scolii asa va puteti cunoste mai bine.Acum depinde si ce fel de relatie vrei sa ai una seriosa sau una superficiala.Trebuie sa o inpresionezi prin felul tau de a fi.Cel mai important lucru in viata este sa te cunostii tu pe tine, pentru ca asa vei reusii sa cunosti si alte persone. Daca esti destul de curajos si istet poti sa o faci crede-ma, e doar o chiestiune de timp.