| anonim_4396 a întrebat:

Hey! In legatura cu intrebarea mea anterioara http://www.tpu.ro/......r-vin-si/.
Cunosc cativa prieteni de-ai lui...adica, am mai iesit impreuna si cu ei de vreo 2-3 ori prin parc, la suc etc.
Ma gandeam sa mai iau o prietena cu mine sau 2. E ok asa? Ce credeti?:)

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Cu siguranță.
Bine gândit.

Distrează-te.

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Da, este bine asa.O zi frumoasa sa ai

| e7d7n7 a răspuns:

Ce căcat stai să te gândeşti atâta? E foarte simplu, te duci, nu te duci.
Parcă faci fizică atomică.

| anonim_4396 explică (pentru e7d7n7):

Pai nu vreau sa regret dupa aceea ca m-am dus/nu m-am dus.happy:p

| e7d7n7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu regreţi un lucru pe care l-ai făcut, doar unul pe care nu l-ai făcut.