| anonim_4396 a întrebat:

Hey...in ultimul timp parintii mei vorbesc foarte ciudat, eram in camera parintilor mei si o pensam pe maicamea, dupa ceva timp au inceput ai mei sa spuna despre organele alea..., de fapt ei stiu ca eu stiu despre ce e vorba, au vorbit ai mei mai multe, iar dupa cateva minute tata a scos cantarul si a vazut ca era putin patat, iar atunci face tata mamei, asta e vreo scurgere de a ta, si am inceput sa ne radem, iar eu zic, nu ma tata, se cheama orgasm, ai mei au spus lasa bine ca stii, ai nevoie la biologie (ai mei stiu ca vreau sa merg la profilul : biologie-chimie)
Stiu ca sunt in perioada in care parinti ar trebui sa le explice copiilor ce este..., si alte chesti din astea, dar nici chiar sa inceapa sa vorbeasca toata ziua, inteleg ...mai sunt si ei excitati, dar nu toata ziua.
Ce vor ai mei de la mine pana la urma? laughing, rog seriozitate :-|, dau f :*

Răspuns Câştigător
| grapeFruit09 a răspuns:

Nu cred ca vreau ceva. Poate ca vreau sa-ti explice,dar putin probabil,stiu ei ca tu intelegi totul. Poate ca se simt in largul lor chiar si cind esti si tu, te considera matura si nu au ce ascunde.LOL, si faptul ca sunt excitati nu e chiar atit de rau.
Bafta

| ChristinneVonD a răspuns (pentru grapeFruit09):

Se spune :"Nu cred ca vor ceva" si " Poate ca vor". happy

| Awkesna a răspuns (pentru ChristinneVonD):

Ce vor?

| ChristinneVonD a răspuns (pentru Awkesna):

Nu pot sa te ajut in legatura cu ce vor parintii tai, eu doar am corectat-o pe grapeFRUIT09.

4 răspunsuri:
| DooM a răspuns:

Daca vrei te ajut eu la practica la biowinking pm daca esti interesata :X