| marinela92 a întrebat:

Hey intrebare pentru baieti big grin cum va place sa va faca iubita sex oral?

25 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Pana adorm

| DNSK a răspuns:

Nu stiu cine te-o pus sa pui o astfel de intrebarelaughing))))))

| serendipity8300 a răspuns:

Si multi vor spune e important sa fie sex oral. Si daca se poate cat mai des tehnica nu prea conteaza

| unknownn a răspuns:

Cu pasiune happy

| Azµre a răspuns:

Lent

| Azµre a răspuns:

Pisoiaș lasă-ne, lasă-ne, că ne-ai plictisit...

| Zenit313 a răspuns:

Cu grija si pricepere.

| bogdan72 a răspuns:

Hai sa raspund serios. Cat mai "pasional". Adica lent, sa para ca ii place ce face, sa mai faca un "mmm..." ocazional, sa isi foloseasca limba cat mai mult, sa se joace cat vrea. Sa simti ca ii place si ei. Cam asta e...

| irrumator30 a răspuns:

Sexul oral e sex oral, adica stimularea cu gura a organelor sexuale. imi place sa imi linga glandul, coitele, sa muste usor capul si apoi sa il ia in gurita. Treptat, pana ajunge jos, nu tot deodata.

| RobertoRobby a răspuns (pentru irrumator30):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))) bravo frate

| Hieer a răspuns (pentru irrumator30):

laughing doamnee...laughing

| irrumator30 a răspuns (pentru RobertoRobby):

Ce razi? Tipa a intrebat, eu i-am raspuns...

| Azµre a răspuns (pentru Hieer):

Bine că n-am răspuns eu...

| Hieer a răspuns (pentru Azµre):

laughing...aaa adica si tu aveai in cap acelasi lucru.da nu ai zis?laughing

| Azµre a răspuns (pentru Hieer):

Cam așa ceva... i-aș fi putu spune și eu... pas cu pas ce să facă, dar totuși, puțină imaginație.

| RobertoRobby a răspuns (pentru irrumator30):

Nu... radeam asa, din cauza cum ai scris, sa iti linga usor glandul si sa iti ia coitelerolling on the floor))

| Hieer a răspuns (pentru Azµre):

Doamne,doamne...cum sunteti...laughing.

| Azµre a răspuns (pentru RobertoRobby):

Da ce vroiai să spună? Să îi i-a cabanosul în gură și să-l lingă ca pe înghețatp și apoi să îi i-a cojones-ul în gură... rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru Hieer):

Realiști...

| Hieer a răspuns (pentru Azµre):

Ba nu tonguetongue...desigur uni baieti nu toti., dar ma abtin sa iti zic.

| Azµre a răspuns (pentru Hieer):

Spune-mi pe privat, vezi că ți-am dat un mesaj oricum.

| TwiXXXie a răspuns:

Deeptroath

| VIP3r a răspuns:

M-am amuzat maxim citind comentariile rolling on the floor

| doxatuVexxatu a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru tine.Tu ce parere ai despre pegging? Ai face asta? Daca nu sti cum se face ai detalii aici: http://www.sexgen.ro/sex-dex/ce-inseamna-sa-faci-pegging-7152009 ai face asta?

| Zamfir_4886 a răspuns:

Cu gura lol laughing