| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am dilema asta care ma opreste sa fiu productiv la munca. Este adevarat ca atunci cand un cuplu isi renoveaza apartamentul si vin muncitorii, sotia este mai atenta la nevoile lor decat ale sotului?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Da. Vrea sa suga mai multe p**i

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are relevanta. Mai atenta poate sa fie cu seful ei sa o promoveze sau marire de salariu. Doar sa se joace cu ciulamaua lui 2 gauri de incasat se rezolva

| Ofiintă a răspuns:

"am dilema asta care ma opreste sa fiu productiv la munca, m-am certat cu sefu din cauza asta".
În fiecare zi ai câte o dilemă care te reține. În locul sefului tău, te-aș concedia.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Ofiintă):

Asta niciodata pentru ca am vechime si de la mine se produc cei mai multi bani in firma asa ca nu ma concediaza nimeni

| szmotovio a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ne bucuram pentru tinehappy
O cariera infloritoare si timp de pus intrebari stupide!

| Sofer a răspuns:

Din păcate da. Mai atenta la nevoile lor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asta chiar e adevarat, din pacate.
Mereu muncitorii primesc mancare buna, bere la discretie si chiar si mic dejun.

| tup3u a răspuns:

Dar dacă ar veni niște femei mișto să renoveze, cât de atent ai fi tu oare? happy