| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu m-a lasat sa ma concentrez astazi la munca, era sa imi pierd controlul dar am reusit sa ma adun dupa o tigara. La pauza de masa am discutat cu colegul meu o problema din viata lui de cuplu. Mi-a zis ca ieri sotia lui e venit fericita de la locul ei de munca (vanzatoare la aprozar) si i-a spus ca si-a dat demisia si ca vrea sa plece in strainatate sa stea intinsa si sa culeaga nuci pentru ca o prietena de ale ei i-a spus ca face miliarde din asta. Baieti, cum ati reactiona in aceasta situatie? Colegul meu a fost de acord pentru ca are nevoie de bani sa isi cumpere masina

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Acum asa se spune cand te intinzi si stai sa te ****? Culegi nuci?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai daca nevasta-mea decide de una singura ca vrea sa plece in strainatate, din acel moment va trebui sa ia absolut toate deciziile fara mine...pentru ca ma despart de ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Bravo baieti, in final ati inteles ca nu aveti de ales cu decizia sotiei, indiferent care ar fi!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Lui ii convine ca vrea bani sa isi cumpere masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as zice sa-mi aduca si mie niste nuci ca fac bine la sanatate.

| Strwberrs a răspuns:

Haide sa privim partea buna a lucrurilor. Macar nu a cules capsunilaughing

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Eu stiu ca la castraveti trebuie sa stai intins pe o platforma trasa de un tractor, alaturi de alti colegi si sa culegi tot ce iti vine la mana.
Miliarde, sa stai intinsa vin doar din sex.
Colegul tau chiar e asa de naiv ca ea daca pleaca singura si da de gustul sexului sau isi gaseste pe altcineva, acolo, il va mai baga in seama pe el?
Mira-m-as!
Aici e fie videochat, fie prostitutie, fie sex. In unele tari europene, prostituia e legalizata. Deci...